bianco venato extra prelucidato sq.

Kolor: bianco venato extra prelucidato
Materiał: Gres porcelanowy
Powierzchnia: NATURAL
Format: 75X37,5 cm
Grubość: 6 mm
Zastosowanie: Podłoga / Ściana
Mrozoodporność: Tak
M² w kartonie: 1.688
Rektyfikacja: Tak
Odporność na ścieranie: Wysoka
Sprzedaż: Cena za 1 m²

Pełna specyfikacja i możliwości użycia znajdują się w rozszerzonym opisie poniżej

Cena ustalana indywidualnie

Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 24–48 godzin. Jeśli pojawią się niejasności, skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania lub wątpliwości – zadzwoń:
+48 500 531 171
+48 503 142 501

Chętnie wszystko wyjaśnimy i pomożemy w wyborze.

Śmiało pytaj. U nas zawsze rozmawiasz z doświadczonym handlowcem, który zna produkt.

Dostawa – Dostarczamy pod drzwi na terenie całej EU

Bezpieczne płatności poprzez Przelewy24

Pewna przesyłka– Każdy produkt podczas wysyłki objęty jest specjalnym ubezpieczeniem transportowym

O produkcie

Płytki z kolekcji Marmi Maxfine to hołd dla klasycznego piękna naturalnego marmuru. Model Bianco Venato Extra wyróżnia się subtelnym, ale wyrazistym wzorem żyłowania na białym tle, co nadaje wnętrzom elegancki i ponadczasowy charakter. To płytki gresowe, które łączą w sobie estetykę kamienia z doskonałymi parametrami technicznymi ceramiki.

Dzięki starannemu odwzorowaniu detali, powierzchnia płytki doskonale imituje wygląd szlachetnego marmuru, wprowadzając do każdej przestrzeni atmosferę luksusu i harmonii. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi aranżacjami.

Dlaczego warto

Wybór płytek Bianco Venato Extra to inwestycja w trwałość i styl. W odróżnieniu od naturalnego kamienia, płytki gresowe są odporne na plamy, zarysowania i działanie środków chemicznych, co gwarantuje ich nieskazitelny wygląd przez lata. Naturalna powierzchnia jest nie tylko piękna, ale również praktyczna – łatwa w utrzymaniu czystości i bezpieczniejsza w użytkowaniu.

Niewielka grubość (6 mm) ułatwia montaż, a precyzyjnie wykończone krawędzie (rektyfikowane) pozwalają na zastosowanie minimalnej fugi, tworząc efekt jednolitej, eleganckiej płaszczyzny. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących połączenie luksusowego designu z codzienną funkcjonalnością.

Zastosowanie

  • Eleganckie salony i pokoje dzienne
  • Nowoczesne łazienki i pokoje kąpielowe
  • Reprezentacyjne hole i korytarze
  • Kuchnie – zarówno na podłogach, jak i ścianach
  • Przestrzenie komercyjne o lekkim i średnim natężeniu ruchu
  • Jako okładzina ścienna w strefie prysznica lub nad blatem kuchennym

Dane techniczne

  • Kod produktu: P737300MF6
  • Jednostka sprzedaży:
  • Sztuk w kartonie: 6
  • Ilość m² w kartonie: 1.688
  • Waga kartonu: 23.74 kg
  • Waga 1 m²: 14.07 kg
  • Liczba kartonów na palecie: 44
  • Ilość m² na palecie: 74.272
  • Waga palety: 1045.01 kg
  • Kod EAN: 8014701433823