bianco venato extra lucidato sq.
Kolor: bianco venato extra lucidato
Materiał: Gres porcelanowy
Powierzchnia: POLISHED
Format: 270X120
Grubość: 6 mm
Zastosowanie: Podłoga / Ściana
Mrozoodporność: Tak
M² w kartonie: 3.24
Rektyfikacja: Tak
Odporność na ścieranie: Wysoka
Sprzedaż: Cena za 1 m²
Pełna specyfikacja i możliwości użycia znajdują się w rozszerzonym opisie poniżej
Cena ustalana indywidualnie
Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 24–48 godzin. Jeśli pojawią się niejasności, skontaktujemy się z Tobą.
Masz pytania lub wątpliwości – zadzwoń:
+48 500 531 171
+48 503 142 501
Chętnie wszystko wyjaśnimy i pomożemy w wyborze.
Śmiało pytaj. U nas zawsze rozmawiasz z doświadczonym handlowcem, który zna produkt.
Dostawa – Dostarczamy pod drzwi na terenie całej EU
Bezpieczne płatności poprzez Przelewy24
Pewna przesyłka– Każdy produkt podczas wysyłki objęty jest specjalnym ubezpieczeniem transportowym
O produkcie
Płytki z kolekcji Marmi Maxfine to hołd dla klasycznego piękna naturalnego marmuru. Model Bianco Venato Extra charakteryzuje się czystym, białym tłem, przez które biegną subtelne, ale wyraziste żyły. To wzór, który od wieków jest synonimem luksusu i ponadczasowej elegancji.
Wielkoformatowe płyty pozwalają na stworzenie niemal bezspoinowych powierzchni, co potęguje wrażenie spójności i przestronności. Polerowane wykończenie pięknie odbija światło, dodając wnętrzom głębi i prestiżowego charakteru. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wyrafinowany minimalizm i najwyższą jakość.
Dlaczego warto
Wybór płytek Bianco Venato Extra to inwestycja w estetykę, która nie przemija. Dzięki zastosowaniu technologii gresowej, produkt łączy w sobie spektakularny wygląd marmuru z wyjątkową trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Zapomnij o trudnej impregnacji i pielęgnacji naturalnego kamienia.
Duży format płyt minimalizuje liczbę fug, co nie tylko ułatwia utrzymanie czystości, ale także tworzy jednolitą, gładką płaszczyznę, optycznie powiększającą każde pomieszczenie. Polerowana powierzchnia rozświetla wnętrze, nadając mu lekkości i elegancji.
Zastosowanie
Wszechstronność i elegancja płytek Bianco Venato Extra sprawiają, że doskonale komponują się one w różnorodnych przestrzeniach. Rekomendowane zastosowania to:
- Reprezentacyjne salony i pokoje dzienne
- Nowoczesne łazienki i pokoje kąpielowe
- Eleganckie hole i korytarze
- Ściany akcentowe w sypialniach lub biurach
- Przestrzenie komercyjne o lekkim natężeniu ruchu, takie jak butiki czy recepcje
Dane techniczne
- Kod produktu: L2712300MF6
- Kolekcja: Marmi Maxfine
- Format nominalny: 270×120 cm
- Grubość: 6 mm
- Wykończenie powierzchni: Polerowane
- Jednostka sprzedaży: m²
- Sztuk w kartonie: 1
- Metrów kwadratowych w kartonie: 3,24 m²
- Waga kartonu: 45,59 kg
- Ilość kartonów na palecie: 16
- Metrów kwadratowych na palecie: 51,84 m²
- Waga palety: 729,39 kg
- EAN: 8014701592872

