Promocja!

Złączka polibutylenowa GW tworzywo 15X1/2″

Złączka polibutylenowa. Złączka GW. złączka tworzywo.   FC.033.015.00P

Wymiar [mm] : 15×1/2″  Ilość sztuk w opakowaniu : 5  Zamawiamy na sztuki

Pamiętaj!  Domów tuleję usztywniającą FC.060.015.00P – 1 szt.

 

12,87 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Informacje dodatkowe

Opis produktu

System hydrauliczny  na wcisk w zakresie 15mm – 50 mm

Polibutin. Rury polibutylenowe w zakresie średnic od 15 do 50 mm. System TERRAIN SDP oferuje unikalny system łączenia rur i kształtek metodą „na wcisk”. Taki sposób łączenia charakteryzuje się prostotą, szybkością połączenia. Brakiem konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Możliwością demontażu i ponownego użycia kształtki. Obrotowe połączenie nawet pod ciśnieniem. Pełne bezpieczeństwo systemu wraz ze  znikomym czynnikiem błędu w porównaniu do innych systemów,
TERRAIN SDP może być montowany kilkukrotnie szybciej, również w ujemnych temperaturach. Daje to wymierne korzyści. Kształtki o średnicy 15, 22 i 28 mm mogą być łączone bezpośrednio z rurami miedzianymi. Materiał odporny na mróz. Rura i kształtki napełnione wodą nie pękają na mrozie.

Cena rur polibutylenowych jest adekwatna do ich jakości. Jest to system ze średniej półki cenowej. Kształtki w wielu przypadkach są o wiele tańsze niż w systemach PEX

Polibutylen SDP stał się na dzisiaj najlepszym systemem do montażu pomp ciepła. Skraca czas podłączenia 3-krotnie oraz ułatwia podejście z innymi przyłączami.

Wszystkie kształtki systemu SDP wytrzymują ciśnienie dziesięciokrotnie przewyższające normy w instalacjach. W ofercie są kształtki całe z polibutylenu jak i również częściowo z wysokogatunkowego mosiądzu.

System polibutylenowy SDP można połączyć z każdym systemem dostępnym na rynku. Poprzez przejściówki GZ i GW z gwintem łączymy instalację z rurami PEX, miedzią oraz stalą. Duża elastyczność rur,  ich lekkość, żywotność oraz łatwość montażu jak i wszelkich przeróbek, czyni ten system nr 1 na rynku instalacji CWU i CO.